DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimi'mizi ziyaret edin.

 
 

DAF Driver Challenge 2022 

DAF Trucks ülke çapında en iyi kamyon sürücülerini bulmayı hedefleyerek DAF Uluslararası Sürücü Mücadelesi’ni başlattı.
“En iyi olan” ve “En iyi kamyon süren” sürücüler

DAF Sürücü Mücadelesi tüm sektörlerden tüm kamyon sürücülerinin katılımına açıktır, en iyisi olduğunu düşünüyorsan şimdi kaydol ya da birini aday göster!

  
 
 

"Onlarca yıldır, pazar lideri sürücü konforu sunan ve her gün sürücüleri desteklemek için tasarlanmış çok çeşitli teknolojilere sahip kamyonlarımız var. Ancak aslında sürücüler, aracın gerçek potansiyelini ortaya çıkarır."

Richard Zink, DAF Trucks N.V. Pazarlama ve Satış Müdürü


Richard-Zink-round